S cílem usnadnit uživatelům používat naše webové stránky využíváme cookies. Podrobné informace a nastavení ke cookies najdete zde.

O biOrbe
O biOrb

Značka biOrb vznikla v roce 1999, kdy se společnost rozhodla udělat něco inovativního na akvarijním trhu. Myšlenka, která byla vytvořena, byla realizována av říjnu 2000 společnost zaznamenala první objednávku. Od té doby bylo prodáno více než 1 000 000 biobanků akvária. V současné době vlastní společnost OASE značku biOrb. BiOrb je světoznámá značka a nabízí mnoho designových akvárií. Nabídka se rozrostla s ozdobami a doplňky. BiOrb se neustále rozšiřuje a přináší nové a inspirativní produkty, které dodávají do vašeho pokoje pravý úsměv.

Akvarijní biobanky jsou vyrobeny z akrylu, 10 krát odolnější než sklo. Akryl je také mnohem průhlednější než sklo, má průhlednost až 93% a pouze 70% skla. Zákazníci si zvyknou mluvit, že je to jako "podívejte se na jejich ryby ve vysokém rozlišení". Dekorace pro akvária jsou také vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů. Jejich design byl zajištěn Samuelem Bakerem a tyto dekorace vypadají velmi realisticky.

Filtrační systém v akváriích biOrb je velmi dobře zajištěn. (Viz obrázek)

1. Vzduchem řízený filtrační systém vytváří intenzivní proudění vody a neustále se vlnící vodní plochu, což zabezpečuje okysličení vody.

2. Proud vody směřující dolů sbírá všechny nečistoty.

3. Voda prochází spodkem akvária, kde přirozená biologická filtrace pohlcuje část toxinů. Čerstvě okysličená voda také živí potřebné bakterie.

4. Jakýkoliv zbývající odpad je uvězněn ve filtrační kazetě. Voda pak projde přes živiny a přírodní stabilizátory, aby se odstranily zbylé toxické látky a aby se udržela potřebná hladina pH.

5. Čistá voda je pak okysličená a teče zpět do bublinnej trubky. Následně dochází k opakování cyklu.

Akvária biOrb jsou k dispozici v 5 různých provedeních. První kategorií jsou akvária CLASSIC, které patří mezi nejoblíbenější akvária značky biOrb. Classic kombinuje klasický oválný vzhled s high-tech filtrací. Také je zahrnuto světlo z LED diod, které mají dlouhou životnost.
Druhou kategorií jsou akvária LIFE. Tyto akvária mají průzračné a ploché přední a zadní panely s lepenou barevnou akrylovou fólií. Přístup do vnitřku akvária je přes kruhový otvor v horní části. Stejně jako všechny biOrb akvária, biOrb Life také používá speciální keramické médium pro biologickou filtraci.
Třetí variantou je akvárium Halo. BiOrb HALO mají přirozený 3D vzhled. Skryté hladiny vody činí z akvarií biOrb Halo výjimečné designové akvária. Tato akvária jsou také k dispozici s ovládáním světla v akváriu. Díky funkci MultiColor můžete dálkově ovládat osvětlení akvária. Jednoduše stisknutím tlačítka můžete akvárium osvětlit libovolnou ze šestnácti přednastavených barev. Navíc můžete upravit jas.
Čtvrtou variantou je FLOW akvárium. Akvarijní řada biOrb FLOW má upravený design, který ponechává průhledné tři stěny ve srovnání s dvěma u řady LIFE. Jsou také vybaveny standardním LED osvětlením.
Poslední variantou jsou akvária TUBE. Tyto akvária mají válcový tvar a umožňují 360 stupňový všestranný pohled se standardním LED osvětlením a patentovaným filtračním systémem.

 

Pokud Vás biOrb akvária zaujaly, projděte si naši pestrou nabídku a v případě nějakých dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Kontakty naleznete zde:  Kontakty

Vytvořeno systémem www.webareal.cz

NDQ2OGI