S cílem usnadnit uživatelům používat naše webové stránky využíváme cookies. Podrobné informace a nastavení ke cookies najdete zde.OBLÍBENÉ KATEGORIE


6 důvodů, proč si vybrat biOrb

Akvária biOrb vyhovují každému milovníkovi akvarijních rybiček. A to i těm nejnáročnějším. Pokud hledáte zdravý domov pro rybky, určitě volte právě akvária biOrb. Jaké jsou jejich hlavní výhody?

1. Pevnost

Základní přednosti akvárií biOrb přináší materiál, z jakého jsou vyrobeny. Mluvíme o akrylu - plexiskle, které je pevné a až desetkrát silnější než klasické sklo. Vyrábějí se z něj např. i čelní skla do letadel.

2. Průhlednost

Plexisklo má 93% průhlednost. Jde o nejjasnější materiál, jaký známe. Při pohledu do útrob akvária se cítíte, jakoby byste sledovali rybky ve vysokém rozlišení.

3. Izolace

Další výhodou akrylu je izolace. Tepelná ztráta při tomto materiálu je velmi nízká. Znamená to, že na vytápění akvária spotřebujete jen málo energie. Méně náročné živočichy, jako např. Karas, Neonky, Přísavník, Bojovníce nebo vodní šnek v biOrb akváriích ohřívání ani nepotřebují.

4. Biologická filtrace vody

Většina běžných akvárií obsahuje hladký štěrk a používá čistící zařízení s filtrem, který se snadno ucpává nečistotami. Na rozdíl od nich, čištění vody v biOrb akváriích zajišťuje unikátní high-tech biologická filtrace. Na čištění vody využívá speciální keramický štěrk. Jakýkoli nadbytečný odpad zachycuje účinná filtrační vložka. Jelikož ji stačí vyměnit jednou měsíčně, jsou tato zařízení nenáročné na údržbu. V biOrb akváriích si rybičky užívají výjimečně čisté prostředí.

5. LED osvětlení

Akvária biOrb jsou vybaveny inteligentním LED světlem. LED diody s dlouhou životností přesně kopírují přírodní světelný cyklus.

6. Design a různorodost

Předností akvárií biOrb je i jejich jedinečný design. Můžete si vybrat z mnoha tvarů, barev i velikostí, a to ze základních modelů nebo z vyšší třídy, která disponuje barevným osvětlením s dálkovým ovládáním. Akvária nezabírají mnoho místa a hodí se téměř všude. Decentní design však nejlépe vynikne v moderním, minimalisticky zařízeném prostoru.

Kromě akvárií nabízíme i:

stojany,
filtry,
náhradní díly,
dekorační prvky,
příslušenství.

Společnost BIO FLAME se zaměřuje i jiné pozoruhodné a především funkční dekorace. Jste zvědavý? Navštivte naše internetové stránky na www.bioflame.cz.

 

Vytvořeno systémem www.webareal.cz

OTJmYmN